• Suche 113, 34-520 Poronin
    do Zakopanego tylko 3km
  • SKI SUCHE Poronin : przy hotelu
    SKI HARENDA Zakopane : 5km

SKI SUCHE - nowa stacja narciarskaNasza lokalizacja sprawia, że jest to idealna baza dla miłośników białego szaleństwa. Turnie położone są bezpośrednio przy dolnej stacji wyciągu Suche SKI! Wystarczy wyjść na zewnątrz, założyć sprzęt i wjechać na stok. Co ciekawe to po drugiej stronie zbocza SKI SUCHE, znajduje się drugi znany wyciag narciarski Harenda w Zakopanem.


Uwaga !! Promocja dla sympatyków białego szaleństwa !!
W godzinach 13:00 - 17:00 po okazaniu karty GÓRAL SKI PASS lub biletu z SKI SUCHE
obowiązuje 10% zniżki na całe menu naszej restauracji !!

!! PRZYJDŹ DO RESTAURACJI TURNIE I SKORZYSTAJ !!
>>>    zobacz menu naszej restauracji    <<<


TURNIE SUCHE SKI - idealne miejsce na ferie zimowe z rodziną

SKI PASS bez kolejek

Na miejscu w obiekcie hotelarskim Turnie istnieje możliwość zakupu karnetów SUCHE SKI, które są także kartami GÓRAL SKI PASS. Uprawniają one także do skorzystania z innych stacji narciarskich w Zakopanem i okolicach. Dla gości którzy nie posiadają własnego środka transportu proponujemy opcję transferu na pobliskie stoki narciarskie, np. Harendę.
Dla gości obiektu hotelarskiego Turnie Suche - 10% zniżki na bilety i karnety z bieżącej oferty stacji narciarskiej SUCHE SKI !!

Ptak TEAM – szkolenia na najwyższym poziomie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy ze szkółką narciarską PTAK Team. Nieważne, czy stawiasz pierwsze kroki, czy chcesz doszkolić swe umiejętności narciarskie / jazdy na desce. Wykwalifikowani instruktorzy czekają na Ciebie! Nie zapomnieliśmy także o dzieciakach. Szkoła PTAK Team uczy jeździć najmłodszych adeptów białego szaleństwa. Od najmłodszych lat warto uczyć się jeździć bezpiecznie bez złych nawyków.

CZAS START – wszystko w jednym miejscu

Szkoła Narciarska Ptak-Team przy współpracy z stacją narciarską SUCHE SKI oraz naszym Obiektem Turnie organizuje zawody narciarskie. W ramach obsługi oferujemy: zakwaterowanie w komfortowych warunkach, wyżywienie, rezerwację stoku i ogrodzenie stoku, ustawienie slalomu, pomiar czasu, obsługę techniczną, zdjęcia i filmy z zawodów i dyplomy a dla zwycięzców puchary! Na życzenie klienta możliwość organizacji treningów przed zawodami, aby wykonać próbne przejazdy i wziąć udział w zawodach z wcześniejszym przygotowaniem.

Panorama stoku SUCHE SKI z naszym obiektem w tle

SKI SUCHE ONLINE - web camera - aktualne warunki na stoku (źródło: webcamera.pl)Jesteśmy do dyspozycji

przez całą dobę

Dzwoń w razie potrzeby

(+48) 18 207 44 53

Masz pytania?

chętnie odpowiemy