• Suche 113, 34-520 Poronin
    do Zakopanego tylko 3km
  • SKI SUCHE Poronin : przy hotelu
    SKI HARENDA Zakopane : 5km

Restauracja Turnie - górolskie jadłoSmaczne i domowe posiłki z zachowaniem tradycyjnych receptur to nieodłączna część udanego wypoczynku. Dlatego dla naszych Gości wszystkie dania przygotowywane są wyłącznie na świeżych lokalnych produktach. Aby pobyt w Turniach był jeszcze bardziej domowy i ciepły szef kuchni dba o to by przygotowywać potrawy zgodnie z przepisami naszych babć. W okresach wakacji letnich i zimowych a także świąt, posiłki są podawane w formie urozmaiconego bufetu.

hotel w poroninie - restauracja turnie
Turnia proponuje państwu także restaurację a'la Carte. Wykwintne dania dopieszczą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Menu łączy w sobie góralski charakter, z elementami kuchni europejskiej. Zgodnie z potrzebami naszych klientów przygotowaliśmy także propozycje w stylu FIT oraz dania przygotowane metodą Sous-Vide, aby zachować walory nie tylko smakowe, ale również wartości odżywcze.

śniadania w formie bufetu

w godzinach 08:00 - 10:00
Smaczne i domowe posiłki z zachowaniem tradycyjnych receptur to nieodłączna część udanego wypoczynku. Dlatego dla naszych Gości wszystkie dania przygotowywane są wyłącznie na świeżych lokalnych produktach.
dobry "hotel" tym się chlubi
że gotuje co Gość lubi

obiadokolacje serwowane

w godzinach 16:00 - 18:00
Aby pobyt w Turniach był jeszcze bardziej domowy i ciepły szef kuchni dba o to by przygotowywać potrawy zgodnie z przepisami naszych babć. Menu łączy w sobie góralski charakter, z elementami kuchni europejskiej.
można zjeść byle co
ale nie byle jak zrobione